Кариери
Превилегията да си
част от развиваща се
българска компания

Администратор, сервизен модул

Full Time, София, BG

Bul Med Consult е част от международната търговско-консултантска компания Beauty Med Corporation. Тя се занимава с дистрибуция на иновативни лазерни технологии и инжекционни продукти в сферата на естетичната медицина, дерматологията, пластичната хирургия, гинекологията и козметиката. Компанията работи на българския, унгарския, словашкия, чешкия, румънския, македонския и молдовския пазар като ексклузивен представител на световните лидери – CANDELA MEDICAL, LUMENIS AESTHETICS, HYDRAFACIAL, INMODE AESTHETICS, SINCLAIR.

Компанията е със седалища в Букурещ, Будапеща, Прага, Скопие, Кишинев. Единствено в България корпорацията разполага с 3 офиса – в София, Варна и Бургас.

Основни отговорности:
  • Обработка и администриране на клиентски запитвания, заявки за съдействие, поддръжка и обслужване на сервизен модул
  • Създаване, поддържане и актуализиране на работни процедури за използване на вътрешната система и други приложения
  • Участие в процеса на поръчка на резервни части
  • Завеждане на гаранционни повреди и профилактика. Ежедневна комуникация със сервизните инженери
  • Разработка, тестване и внедряване на нови функционалности
  • Други дейности, свързани със сервизна и логистична дейност
Изисквания:
  • Техническо образование
  • Компютърна грамотност – MS Office, ERP/CRM
  • Умения за създаване и разчитане на техническа документация
  • Шофьорска книжка
  • Добро ниво английски език
  • Много добра ориентация към детайла
  • Много добри комуникативни умения
Какво предлагаме?
  • Динамична и предизвикателна работа
  • Възможност за развитие в международна компания
  • Отлични условия
  • Сплотен, позитивен и усмихнат екип
  • Специализирани обучения
  • Много мотивиращо възнаграждение
  • Допълнително здравно осигуряване – Лукс пакет
  • Ваучер подарък за специални събития – рожден ден, сватба и раждане на дете
  • Онлайн обучения
  • Карта Multisport на преференциална цена
  • Служебен автомобил, телефон
  • кандидатствай